İCF-KİNG.YETKİNFORUM.BİZ `e
HOŞGELDİNİZ!

İNVİSİON TEMAMIZLA KARŞINIZDAYIZ!

TİCup Son 3 Başvuru!
İCF-KİNG.YETKİNFORUM.BİZ `e
HOŞGELDİNİZ!

İNVİSİON TEMAMIZLA KARŞINIZDAYIZ!

TİCup Son 3 Başvuru!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Orbit Downloader

2 posters
YazarMesaj
Müller_Berkay
Yeni Futbolcu

ICF Lira : 1141

Orbit Downloader Empty
MesajKonu: Orbit Downloader   Orbit Downloader I_icon_minitime2009-03-21, 00:29

İndirme yönetim devriminin lideri (Web2.0) olan Orbit Downloader, video müzik dosyalarını Myspace'den dosyaladığı gibi indiriyor. YouTube, Imeem, Pandora, Rapidshare ve genel indirmeyi daha kolay ve daha hızlı yapmak

Neden Orbit ?

Zengin medya indirme: Medya, Müzik ve Video yayın akışları
Orbit Downloader HTTP/FTP/HTTPS/RTSP/MMS/RTMP protokollerini ve zengin medya indirmelerini sağlam bir çözüm ve destek sunar. YouTube, Pandora vb. birçok müzik ve video web sitelerinden çok kolayca müzik ve video indirmesi yapabilirsiniz.

Süper Hafif: Küçük boyutlu ve kaynak harcama dostu
Orbit Downloader başarılı ve verimli olarak hazırlanmıştır. 3 MB ‘dan daha az hafıza kullanımı ve %3 CPU kullanımı. Eklemeler ve yükleme paketleri dahil 2 MB ‘dan daha az toplam boyut.

Mükemmel Hız
Orbit Downloader p2p ve çok kaynaklı indirme teknolojisini temel alarak hazırlanmıştır. Dosya indirmelerini 500% daha hızlı yapabilirsiniz.

RadipShare Desteği
Orbit Downloader ençok kullanılan dosya indirme web siteleri rapidshare, megaupload, badongo, sendspace, , yourfilehost, uploading, filefront, 4shared, turboupload, depositfiles, filefactory ve daha fazlası...

Kullanımı Kolay
Orbit Downloader basit ve kullanımı basit bir arayüzü sahiptir. Yeni başlayanlar ve profesyonel kullanıcılar çok kolaylıkla kullanabilir ve ayarlarını yapabilirler.
Güvenli ve Bedava
100% bedava ve herhangi bir kayıt gerekmiyor. Reklam Yok!!! Casus Yazılım
Ze Richard
Yönetmen
Ze Richard

ICF Lira : 11421
Takım : Fc Albion Rovers
İş/Hobiler : Yok valla İcf Takılıyorum

Orbit Downloader Empty
MesajKonu: Geri: Orbit Downloader   Orbit Downloader I_icon_minitime2009-03-21, 20:42

Bencede Güzel Paylaşım Full Okudum Ve İndiriyorum Güzel Birşey. Ben Denedim:)
Müller_Berkay
Yeni Futbolcu

ICF Lira : 1141

Orbit Downloader Empty
MesajKonu: Geri: Orbit Downloader   Orbit Downloader I_icon_minitime2009-03-22, 10:38

Deneyin hepiniz süper,çok hızlı internet kesildi mesela yükleme iptal oluyor ama kapanmıyor interneti halledince üstüne çift tıklayın kaldığı yerden başlatıyor

Orbit Downloader
1 sayfadaki 1 sayfası