İCF-KİNG.YETKİNFORUM.BİZ `e
HOŞGELDİNİZ!

İNVİSİON TEMAMIZLA KARŞINIZDAYIZ!

TİCup Son 3 Başvuru!
İCF-KİNG.YETKİNFORUM.BİZ `e
HOŞGELDİNİZ!

İNVİSİON TEMAMIZLA KARŞINIZDAYIZ!

TİCup Son 3 Başvuru!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Fener, Lugano'nun alternatifini buldu

YazarMesaj
SaGoPa_KaJMeR
Gözlemci
SaGoPa_KaJMeR

ICF Lira : 1402
Takım : Doomsday FC
İş/Hobiler : Basketbol

Fener, Lugano'nun alternatifini buldu Empty
MesajKonu: Fener, Lugano'nun alternatifini buldu   Fener, Lugano'nun alternatifini buldu I_icon_minitime2009-03-27, 07:11

Lugano için ekstra imza parası ödemek istemeyen yönetim, bu futbolcunun yerini Bayern'in yıldızı Lucio ile doldurmak için düğmeye bastı. İlk temaslar olumlu geçti.
27 / 03 / 2009 09:48

Lugano için ekstra imza parası ödemek istemeyen yönetim, bu futbolcunun yerini Bayern Münih'in Brezilyalı yıldızı Lucio ile doldurmak için düğmeye bastı. İlk temaslar olumlu geçti. Fenerbahçe, takımdan ayrılmasına artık kesin gözüyle bakılan Lugano'nun yerini bir dünya yıldızıyla doldurmak için harekete geçerken, bir numaralı hedefin Lucio olduğu öğrenildi.

Yönetim, Bayern Münih'in Brezilyalı yıldızı için temaslara başlarken bu işin gerçekleşmesinin büyük oranda Daum'a bağlı olduğu belirtildi. Lucio'nun, transfer için nabız yoklayan Fenerbahçeli yöneticilere Daum'un durumunu sorduğu ve "Bildiğim kadarıyla Daum'un yeniden Fenerbahçe'ye gelmesi söz konusu. Eğer böyle bir şey olursa ben de Fenerbahçe'yi düşünebilirim" dediği kaydedildi.

Lucio'nun bu sözleri üzerine yöneticilerin, "Daum konusunda her şey olabilir. Bizden haber bekle" ifadesini kullandığı vurgulandı. Bu sezon ligde 25 maçın 23'ünde forma giyen Lucio, Brezilya Milli Takımı'nın da değişmez ismi. 30 yaşında ve 1.88 boyundaki sambacı, Bundesliga'da toplam 128 maçta oynadı ve altı gol attı. Bu arada Fenerbahçe'de Lugano ile sözleşme yenilenmesi ihtimali, bu futbolcunun menajer Figer'in kulübü Rentisas'a imza atması nedeniyle neredeyse sıfıra indi. Lugano için imza parası ödemek istemeyen yönetim, bu oyuncuyu gözden çıkardı.

Fener, Lugano'nun alternatifini buldu
1 sayfadaki 1 sayfası